UFC’de dünyanın beklediği maç!

UFC 280 boks aktifliği ile ringde heyecan dolu anlar ekranlara gelecek. Rus asıllı boksör İslam Makhachev, Brezilyalı boksör Charles Oliveira ile gayret etmek için artık saatleri sayıyor. UFC’nin düzenleyeceği şampiyona ile kozlarını paylaşacak olan iki dövüşçü, ringde tüm hünerlerini sergileyecek.

UFC’nin en itibarlı iki boksörü İslam Makhachev – Charles Oliveira karşılaşması 22 Ekim Cumartesi günü saat 21.00’da canlı yayınla S Sport Plus’ta ekranlara gelecek.

Khabib Nurmagomedov: “Islam, Charles Oliveira’yı at üzere sürecek!”

UFC’nin eski hafif sıklet şampiyonu Khabib Nurmagomedov, Islam Makhachev – Charles Oliveira maçı öncesi konuştu. Khabib Nurmagomedov, “Islam Makhachev, Charles Oliveira’yı at üzere sürecek. Bir çok insan Islam’ı hafife alıyor. Charles Oliveira’nın yer dövüşünde düzgün olduğuna inanıyor. UFC’de 8 sefer pes ettiysen nasıl uygun olabilirsin. Islam’ın onu yerde bitireceğine çok inanıyorum.” dedi.


Charles Oliveira: “Islam’ı ik raundda nakavt edeceğim”

Dev müsabaka öncesi idmanlarına devam eden Charles Oliveira ise, “Yüzde yüz hazırım. Bunun için doğdum. Islam Makhachev’i ik raundda nakavt edeceğim.” biçiminde konuştu.


Islam Makhachev: “Khabib Nurmagomedov’a hayranım”

İnanması güç olsa da, İslam Mahaçev ve Khabib Nurmagomedov’un kan bağı yok. Ancak çocukluktan beri birlikte eğitim görmüşler ve birbirlerine çok benziyorlar.

Aslında, ikisi de yıllar boyunca birbirlerine çok fazla hayranlık duyduklarını söz ettiler. Mahaçev, Nurmagomedov’a yalnızca bir savaşçı olarak değil, tıpkı vakitte bir insan olarak da hayran olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir