Trezeguet: Gol atmak ve asist yapmak için açım

Trabzonspor’da Marc Bartra ve Mahmoud Trezeguet, Ferencvaros maçının akabinde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ekip olarak yeterli savunma yaptıklarını belirten Marc Bartra, “Harika bir birinci yarı geçirdik, tahminen de 3-0’ı bulup, içeri girebilirdik. İkinci yarı da bu oyunumuzu devam ettirmek istedik. Ekip olarak uygun savunma yaptık. Kümesi tahminen üçüncü bitirdik, daha âlâ yerlerde olabilme bahtımız vardı, bu uğraşın sürüyor olması bizim ismimize önemli” diye konuştu.

BARTRA: GEÇİŞ SÜRECİNDEYİZ

Savunmada yaşanan yanılgılara ait soru üzerine Bartra, “Bir geçiş sürecindeyiz. Futbol bir yanlışlar oyunu, daha az yanılgı yapanın kazandığı oyun. Biz daha az kusur yapmaya çalışıyoruz. Bunun üzerine de çalışıyoruz. Bugünkü yolumuzun gerçek yol olduğunu düşünüyorum. Kaliteli bir grup olduğumuzu gösterdik. Bu grubun olduğu her yerde her vakit gayret vardır. Gidilebilecek yapılabilecek en yeterli işi yapmaya çalışacağız” karşılığını verdi.

TREZEGUET: GOL ATMAYA AÇIM

Mahmoud Trezeguet de 3 puanı aldıkları için çok memnun olduklarını söyleyerek, “Bundan sonra bir sonraki basamağa geçtik. Artık ise önümüzdeki lige odaklanıyoruz. Her maç elimden gelenin en düzgününü vermeye çalışıyorum. Elbette gol atmak ve asist yapmak için açım. Bunları yapmayı arzuluyorum. Fakat bunları da yapamadığım vakit kadronun kazanması için en yeterli yapılması gereken neyse onu yapmaya çalışıyorum. Vazifemi yalnızca gol atma ve asist yapma olarak yorumlamayalım. Kadroya en düzgün manada yardımcı olmaya çalışıyorum. Umarım en düzgün yerde devam ederiz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir